Průvodce katalogem bezplatného WiFi připojení v random tipech
Starší záznamy Urartu Coffee Los Angeles Kavárna Cinema Brno Zámocky park Pezinok Restaurace Mediterráneo Free WiFi Na Chodovci Praha 4 Záběhlice

Restaurace U Divadla Praha 4 Braník

WiFi Internet Praha 4 U divadla
U staré pošty 247/6
Praha 4 – Braník
14000
Česká Republika
Free WiFi připojení
Webová stránka
Kavárna 10 – 22:00
Ukázat mapu + GPS
SSID
Nešifrováno
IEEE 802.11 b/g
1024/768 kbps

Informace

Příjemné prostředí restaurace je vhodným místem pro romantickou večeři. Výjimečná však nejsou ani obchodní jednání.
Vinný lístek nabízí kvalitní vína z Čech a Moravy. Byl zpracován tak, aby v kombinaci s menu dotvářel perfektní kombinaci.

Stylová restaurace s kapacitou 35 míst je otevřena každý den od 7:00 do 23:00. Hledáte místo, kam můžete zajít na ránní šálek dobré kávy, posnídat s obchodnimi partnery, nebo začít den čtením novin? Každý den od 7:00 do 10:00 podáváme snídaně formou studeného a teplého bufetu. Denní tisk je samozřejmě k dispozici.

Každý den měníme nabídku obědového menu, ve které si najdou své příznivci masa, ryb i bezmasých jídel. Obědy podáváme každý pracovní den od 11:30. Přátelé i obchodní partneři mohou ochutnat kulinářské speciality. Šéfkuchař hotelu je schopný připravit Vám nejeden gastronomický zážitek.


Komentáře: 0 Free WiFi připojení “Restaurace U Divadla Praha 4 Braník”


  1. Hodnocení (kvalita připojení, signál, rychlost, dostupnost, pokrytí)

Váš názor na Free WiFi připojení nebo místo

*
Podle lokality, města, kraje

Wi-Fi obrázek

Vaše IP adresa je

Slova pro stránku

pomoci site WiFi Free WiFi cz databaze verejne pristupnych poruseni kavaren pravidel mist možnost bezplatneho pripojeni sit Internet Pristup registrace system zdarma www free-wifi cesko Praha Archiv stranky Praha 6 V. P. ckalova provozovatel chybny zaznam Internet placeny funguje jak se pripojit HotSpot wifi in hot-spotu katalog restauraci instituce vysledky pro dotaz free wifi