Průvodce katalogem bezplatného WiFi připojení v random tipech

Harrachov Inn, CZECH INN HOTELS, Harrachov

Harrachov Inn Harrachov Liberecko Harrachov Inn
Nový svět
Harrachov
51436
Česká Republika
Free WiFi připojení
Webová stránka
Hotel
Ukázat Mapu + GPS
SSID LLxyz
Nešifrovaná wifi síť
IEEE 802.11 b/g
512/512 kbps

Hotel Harrachov Inn*** je ideálním místem pro individuální návštěvníky i rodiny s dětmi. Hotel má mimořádně výhodnou polohu přímo v centru města, pod skokanskými můstky v klidné části centrálního parku Harrachova s venkovním dětským hřištěm. V bezprostřední blízkosti je hlavní lyžařský areál se čtyřsedačkovou lanovkou na Čertovu horu, upravované běžecké tratě (vše v dosahu 100m), dětský vlek přímo za hotelem.
V dostupném okolí hotelu je mnoho obchodů, restaurací, kaváren i sportovišť.

Hotel nabízí 30 moderně vybavených pokojů a apartmánů, všechny se sociálním zařízením, LCD TV s průměrem 82 cm a více než 15 TV programů, polovina pokojů má balkon. Pokoje mají výhled na sjezdovku a skokanské můstky nebo na romantickou část Harrachova.

Hostům je k dispozici restaurace s venkovní terasou a samostatný stylový bar s výjimečnou atmosférou a panoramatickým výhledem na horskou krajinu. V hotelu je kvalitní dětský kout, stolní fotbal, herní automaty a hra Wii.

V průběhu předchozích let proběhla v hotelu rekonstrukce ubytovací a stravovací části zaměřená především na obnovu zařízení a mobiliáře.

Hotel nabízí bezplatně hostům bezdrátový Wi-Fi internet ve všech částech včetně pokojů a vlastní soukromé parkování přímo před hotelem.


Komentáře: 0 Free WiFi připojení “Harrachov Inn, CZECH INN HOTELS, Harrachov”


  1. Hodnocení (kvalita připojení, signál, rychlost, dostupnost, pokrytí)

Váš názor na Free WiFi připojení nebo místo

*
Podle lokality, města, kraje

Wi-Fi obrázek

Vaše IP adresa je