Průvodce katalogem bezplatného WiFi připojení v random tipech
Starší záznamy Water’s Edge Restaurant Praha5.Net, U Tyršovy školy 1/430, Praha 5 Smíchov FON Pavrovského Praha 5 Barónka Bratislava 3trojka kavárna Brno

Harrachov Inn, CZECH INN HOTELS, Harrachov

Harrachov Inn Harrachov Liberecko Harrachov Inn
Nový svět
Harrachov
51436
Česká Republika
Free WiFi připojení
Webová stránka
Hotel
Ukázat Mapu + GPS
SSID LLxyz
Nešifrovaná wifi síť
IEEE 802.11 b/g
512/512 kbps

Hotel Harrachov Inn*** je ideálním místem pro individuální návštěvníky i rodiny s dětmi. Hotel má mimořádně výhodnou polohu přímo v centru města, pod skokanskými můstky v klidné části centrálního parku Harrachova s venkovním dětským hřištěm. V bezprostřední blízkosti je hlavní lyžařský areál se čtyřsedačkovou lanovkou na Čertovu horu, upravované běžecké tratě (vše v dosahu 100m), dětský vlek přímo za hotelem.
V dostupném okolí hotelu je mnoho obchodů, restaurací, kaváren i sportovišť.

Hotel nabízí 30 moderně vybavených pokojů a apartmánů, všechny se sociálním zařízením, LCD TV s průměrem 82 cm a více než 15 TV programů, polovina pokojů má balkon. Pokoje mají výhled na sjezdovku a skokanské můstky nebo na romantickou část Harrachova.

Hostům je k dispozici restaurace s venkovní terasou a samostatný stylový bar s výjimečnou atmosférou a panoramatickým výhledem na horskou krajinu. V hotelu je kvalitní dětský kout, stolní fotbal, herní automaty a hra Wii.

V průběhu předchozích let proběhla v hotelu rekonstrukce ubytovací a stravovací části zaměřená především na obnovu zařízení a mobiliáře.

Hotel nabízí bezplatně hostům bezdrátový Wi-Fi internet ve všech částech včetně pokojů a vlastní soukromé parkování přímo před hotelem.


Komentáře: 0 Free WiFi připojení “Harrachov Inn, CZECH INN HOTELS, Harrachov”


  1. Hodnocení (kvalita připojení, signál, rychlost, dostupnost, pokrytí)

Váš názor na Free WiFi připojení nebo místo

*
Podle lokality, města, kraje

Wi-Fi obrázek

Vaše IP adresa je

Slova pro stránku

Rychle hledani wi-fi Lokalita: cR Jihocesky kraj 11:00-22:00 Jihomoravsky kraj Karlovarsky kraj odpoledni pauza Kralove-hradecky kraj Liberecky kraj Moravskoslezsky kraj Olomoucky kraj Pardubicky kraj Plzensky kraj Praha Praha 1 (wi-fi hot-spot) kavarna Praha 2 Praha telefonica 3 Praha 4