Průvodce katalogem bezplatného WiFi připojení v random tipech
Starší záznamy Half Moon Café Hotel Louis Leger, Legerova 9, Praha 2 Vinohrady Free WiFi Kavárna U myšky Přerov Starbucks – Vídeň Innere Stadt, Rakousko Bar 9a Olomouc

Hotel Louis Leger, Legerova 9, Praha 2 Vinohrady

Free WiFi Praha 2 Vinohrady Louis Leger
Legerova 9
Praha 2 Vinohrady
120 00
Česká Republika
Free WiFi připojení
Webová stránka
Hotel
Ukázat Mapu + GPS
SSID LLxyz
Nešifrovaná wifi síť
IEEE 802.11 b/g
512/512 kbps

Hotel Louis Leger je renovovaný luxusní palác z 19 století. Nachází se v centru Prahy, jen 5 minut chůze od Národního muzea a Václavského náměstí, 300 metrů od stanice metra I.P. Pavlova.

Všechny pokoje (celkem 60 pokojů) jsou pohodlně a stylově zařízené ve čtyřhvězdičkovém standardu a poskytují satelitní TV. Wi-Fi připojení je bezplatné v celém hotelu. Hotel má k dispozici výtah. Soukromé parkoviště se nachází ve dvoře hotelu nebo před hotelem.

Restaurace hotelu Louis Leger podává italskou a mezinárodní kuchyni. Lobby bar je otevřen non stop.

V okolí hotelu je mnoho barů, restaurací, kaváren, divadel, galerií i obchodů. Vyšehrad, kongresové centrum, stejně jako Karlova univerzita jsou v okruhu 1 km.


Komentáře: 0 Free WiFi připojení “Hotel Louis Leger, Legerova 9, Praha 2 Vinohrady”


  1. Hodnocení (kvalita připojení, signál, rychlost, dostupnost, pokrytí)

Váš názor na Free WiFi připojení nebo místo

*
Podle lokality, města, kraje

Wi-Fi obrázek

Vaše IP adresa je

Slova pro stránku

signal WiFi-in najdete nejblizsi free wifi katalog wifi pripojeni hledat pridat nove projekt katalog kavaren baru restauraci instituci a dalsich verejne pristupnych mist kde je volne uz 11:00-15:30 pripojeni k internetu pomoci » site WiFi nebude problem najit misto stravite kavy budete e-mail podivat aktualni zpravy vice informaci projekt wifi in cz