Průvodce katalogem bezplatného WiFi připojení v random tipech
Starší záznamy Restaurant Jim Thompson Praha9.net K Moravině WiFi Internet Pasta caffé Praha 2 Restaurace Fiesta Prostějov WiFi Free Bar kina Aero Biskupcova Praha 3

Krajská knihovna Havlíčkův Brod

WiFi knihovna Hotspot Havlíčkův Brod Veřejné místo
Havlíčkovo náměstí 87
Havlíčkův Brod
580 01
Česká Republika
WiFi Internet připojení
Webová stránka
Knihovna 10 – 18:00
Ukázat Mapu + GPS
SSID
Nešifrováno
IEEE 802.11 b/g
1024/768 kbps

Informace

Krajská knihovna Vysočiny, kterou zřizuje kraj Vysočina, kromě tradičního půjčování knih, časopisů, elektronických dokumentů a hudebních nosičů, nabízí rovněž informační služby a organizuje mnoho aktivit z oblasti vzdělávání a kultury.

Všechna oddělení knihovny jsou pořadateli nejrůznějších akcí, jako jsou akce pro děti, cestopisné besedy, hudební i literární setkání a podobně.

V rámci Univerzity volného času jsou připravovány vzdělávací kurzy pestře tematicky zaměřené a určené pro co nejširší spektrum čtenářů i zájemců v knihovně neregistrovaných.

Knihovna umožňuje veřejnosti přístup na internet, v ústřední budově i prostřednictvím bezdrátového připojení pomocí technologie WiFi.


Komentáře: 0 Free WiFi připojení “Krajská knihovna Havlíčkův Brod”


  1. Hodnocení (kvalita připojení, signál, rychlost, dostupnost, pokrytí)

Váš názor na Free WiFi připojení nebo místo

*
Podle lokality, města, kraje

Wi-Fi obrázek

Vaše IP adresa je

Slova pro stránku

Rychle hledani wi-fi Lokalita: cR Jihocesky kraj 11:00-22:00 Jihomoravsky kraj Karlovarsky kraj odpoledni pauza Kralove-hradecky kraj Liberecky kraj Moravskoslezsky kraj Olomoucky kraj Pardubicky kraj Plzensky kraj Praha Praha 1 (wi-fi hot-spot) kavarna Praha 2 Praha telefonica 3 Praha 4