Průvodce katalogem bezplatného WiFi připojení v random tipech
Starší záznamy Cosmic Bowling Brno Restaurace Hlava 21 – Olomouc Café Karlín – Sokolovská Praha Hotel Bohmann HotSpot – Domažlice Luna di Notte Praha Staré Město

Pizza Frascati WiFi HotSpot Praha 3 Žižkov

Hotspot zone Frascati
Hradecká 3
Praha 3 – Žižkov
130 00
Česká Republika
Pizza 10 – 22:00
Free WiFi Internet
Ukaž mapu + GPS
SSID
Otevřená síť
IEEE 802.11 b/g
1024/768 kbps

Informace

Pizza-Restaurant-Baru Frascati. V příjemném intimním prostředí můžete ochutnat speciality z italské kuchyně jako je pizza, ale také jedinečné chuťovky ze středomořské kuchyně a mořských plodů. Kromě více než 40 druhů pizzy rovněž těstoviny a zeleninové saláty.

Na přání Vám jídlo zabalíme s sebou nebo Vám ho rovnou dovezeme domu nebo do kanceláře v nejbližším okolí. Podrobné informace o rozvozech naleznete v sekci „Rozvoz jídel“. Milovníci dobré kávy si u nás mohou pochutnat na chorvatské kávě s mnohaletou tradicí značky „FrancK“, která je vyhlášená svou aromatickou a jemnou chutí. Ke kávě moučníky a zmrzlinové poháry.

Pizzerie je vhodná pro večírky, párty, svatby, promoce. V našem podniku je rovněž velkoplošná obrazovka pro sledování zajímavých sportovních přenosů. Pro firmy slevy na obědové menu!


Komentáře: 1 Free WiFi připojení připojení “Pizza Frascati WiFi HotSpot Praha 3 Žižkov”


  1. 1 Vaclav 29. Červen 2009 o 23:59

    Obsluha vam na pozadani zdeli kod WPA, kterym se pripojite k WiFi.

    Firefox 3.0.11 Windows XP

Váš názor na Free WiFi připojení nebo místo

*
Podle lokality, města, kraje

Wi-Fi obrázek

Vaše IP adresa je

Slova pro stránku

Windows Vista recko instalace konfigurace pro zacátecniky poskytovatel IIS kurz profesional t-mobile konfigurace Windows Defender plaz firewall zakaznik Internet pocitac Exploreru 7.0 Linux asus eee Pripojeni kreta Ufon Internet obchod vytácenou linkou HSDPA kavarna konfigurace pripojeni linka chorvatsko lokálni site predplacena karta